SPD T1 T2
  • SPD T1 T2SPD T1 T2
  • SPD T1 T2SPD T1 T2
  • SPD T1 T2SPD T1 T2

SPD T1 T2

سری YL9-B+C SPD T1 T2 برای AC 50/60Hz، ولتاژ نامی تا 385 ولت مناسب است. در برابر اثرات صاعقه غیرمستقیم و مستقیم یا سایر ولتاژهای گذرا محافظت می کند. طراحی SPD مطابق با استاندارد GB18802.1/IEC61643-1.
خرید SPD T1 T2 تخفیف با نمونه رایگان ساخت چین. Yuelong Electric (GHX) یک تولید کننده و تامین کننده SPD T1 T2 در مقیاس بزرگ در چین است. ما سالها در SPD T1 T2 تخصص داشته ایم. محصولات پرفروش SPD T1 T2 ما با نمونه رایگان در بازارهای خارجی محبوب هستند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما در آینده هستیم.

ارسال استعلام    دانلود PDF

توضیحات محصول

خرید SPD T1 T2 تخفیف با نمونه رایگان ساخت چین
ویژگی های با کیفیت SPD T1 T2
سری YL9-B+C SPD T1 T2 برای AC 50/60Hz، ولتاژ نامی تا 385 ولت مناسب است. از غیر مستقیم و مستقیم محافظت می کند. اثر رعد و برق یا سایر ولتاژهای گذرا. طراحی SPD مطابق با استاندارد GB18802.1/IEC61643-1.
مشخصات کیفیت SPD T1 T2
نام AC SPD T1 T2
شماره مدل YL9-B+C
لهستانی ها 4P
دسته SPD نوع ترکیبی
دسته تست آزمون کلاس I+II
ولتاژ نامی Un(V) 385 ولت
که در 20 کیلو آمپر
ایمکس 50 کیلو آمپر
بالا 2 کیلو ولت
سطح مقطع سیم ها 6-25 میلی متر مربع
روش نصب ریل 35 میلی متری ستاره دار
دمای محیط -40 تا 85 درجه سانتیگراد
سوالات متداول SPD T1 T2
س: چه زمانی می توانم اطلاعات نقل قول و جزئیات را پس از ارسال درخواست دریافت کنم؟
پاسخ: پاسخ در 24 ساعت ارسال خواهد شد.
س: تفاوت بین شما و سایر تامین کنندگان چیست؟
A: ما جعبه طراحی خود را با مواد PC / ABS داریم.
س: آیا نمونه هایی را ارائه می دهید؟ رایگان است یا اضافی؟
A: بله، ما می توانیم نمونه را به صورت رایگان ارائه دهیم اما هزینه حمل و نقل را پرداخت نمی کنیم.
س: آیا می توانم قبل از سفارش یک نمونه برای آزمایش دریافت کنم؟
ج: البته!
س: تحویل چگونه است؟ چون من واقعاً به آنها نیاز دارم فوری است؟
A: هزینه نمونه 2-3 روز است. هزینه سفارش انبوه 12-15 روز.
س: اگر بخواهم سفارش را آزاد کنم، روش پرداخت شما چیست؟
A: ما T/T، Western Union، Trade Assurance را می پذیریم.
تگ های داغ: SPD T1 T2، عمده فروشی، خرید، چین، تخفیف، کیفیت، قیمت پایین، خرید تخفیف، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، موجود، نمونه رایگان، ساخت چین، CE، 2 سال گارانتی، فروش گرم، فروش گرم، مستقیم کارخانه فروش، عرضه مستقیم کارخانه

دسته بندی مرتبط

ارسال استعلام

لطفاً درخواست خود را در فرم زیر ارائه دهید. ما ظرف 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.
We use cookies to offer you a better browsing experience, analyze site traffic and personalize content. By using this site, you agree to our use of cookies. Privacy Policy
Reject Accept